90% ruchu na stronie pochodzi z wyszukiwarek,
a 84% osób sprawdza tylko 20 pierwszych wyników.
Czy Twoja strona już tam jest?

pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie Stron Internetowych

SEO - (Search Engine Optimization) to całokształt działań na wielu płaszczyznach mających na celu zdobycie i utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

Bycie w czołówce wyników wyszukiwania często oznacza być albo nie być dla przedsiębiorstw działających w wysoko konkurencyjnych rynkach. Statystyki mówią, iż 84% internautów nigdy nie szuka dalej niż 2 podstrona wyników, co więcej 65% kliknięć generują strony uplasowane w pierwszej trójce wyników.

To nie przypadek, że Twoja konkurencja znajduje się w czołówce wyników wyszukiwań! Oni prawdopodobnie już korzystają z usług pozycjonowania stron.

Wyszukiwarki takie jak Google nieustannie doskonalą swoje algorytmy zapobiegając nieuczciwym oraz spamerskim metodom wpływania na wyniki wyszukiwania. Nasza firma stosuje tylko i wyłącznie dozwolone techniki pozycjonerskie (tzw . white hat) rekomendowane przez zespół Google przez co nasi klienci mają pewność, że ich strona nie zostanie usunięta z indeksów wyszukiwarek co ma miejsce w przypadku technik niedozwolonych. Etyczne metody pozycjonowanie wymagają więcej czasu aczkolwiek rezultaty utrzymują się przez długi czas.

Usługi pozycjonowania stron internetowych

Jeżeli posiadają Państwo stronę internetową nasza firma może ją zoptymalizować pod kątem wyszukiwarek internetowych, wykonując:

  • budowa linków wewnętrznych
  • kształtowanie zaplecza linków zewnętrznych
  • optymalizacja zawartości strony pod kątem słów kluczowych
  • kompleksowa analiza słów kluczowych
  • analiza konkurencji oraz wytyczne do osiągnięcia najwyższych pozycji
  • analiza zgodności ze standardami oraz dostępności strony (web accessibility)
  • optymalizacja kodu źródłowego
  • modyfikacja struktury strony internetowej
  • opracowanie unikalnej treści

Koszt pozycjonowania strony

Koszt optymalizacji strony jest wyliczany indywidualnie w zależności od konkurencyjności wybranych słów kluczowych oraz od popularności danej frazy. Zadzwnoń do nas lub wyślij zapytanie a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę kosztu pozycjonowania.

Co dalej?

Formularz kontaktowy

Telefon:
+48(76) 721 58 05

Email:
info@v5studio.pl

wyslij Wyślij


nasi klienci logo